Η Isalos.net πραγματοποιεί Digital Workshop για το STS Operation υπό την Αιγίδα του Ιδρύματος Ευγενίδου, με τη συνεργασία της Dynamarine.

To Workshop θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3 Μαρτίου 2021, στις 19:00, και θα μεταδοθεί ζωντανά, μέσω του καναλιού της Isalos.net εδώ.

Κύριος εισηγητής του ψηφιακού σεμιναρίου θα είναι ο Δρ. Αλέξανδρος Γλύκας, Director, DYNAMARINe Co.

Ως σχολιαστές του Digital Workshop θα συμμετάσχουν (κατ’ αλφαβητική σειρά) οι:

• - καπτ. Γιώργος Βασιλάκης, Managing Director, Optimum Ship Management
  • - καπτ. Κωνσταντίνος Κανελλόπουλος, Managing Director, Nereus Shipping SA
  • - κ. Κωνσταντίνος Χαριτωνίδης, Tanker Operator/Operations Dept., TMS Tankers Ltd.
  • - καπτ. Παναγιώτα Χρυσάνθη, DPA & QSE Manager/EMR, Andriaki Shipping Co. Ltd.

Το ανοικτό ψηφιακό σεμινάριο θα συντονίσει ο κ. Θεοδόσης Σταματέλλος, Περιφερειακός Διευθυντής Νοτίου Ευρώπης, Lloyds Register.

To Digital Workshop θα πραγματοποιηθεί με την υποστήριξη του ALBA Graduate Business School-American College of Greece.

ιε